Závody

DatumDruhNázevMístoORIS
13.1.2018PZLDva břehyKralupy !!!Pořádají Zuzky a Honza
pátek 2.2.2018PokecVýroční schůzka SOOB Kralupy
24.2Filmový festivalExpediční kamera, počtvrté. Kralupy
17.3.2018OB-začátek sezonyJarní skály"Český ráj"
30.3.-1.4OBPražské VelikonocePražské VelikonoceNedamov
25.3OBStředočeský žebříček
8.4OB-KLStředočeský žebříčekMalíkovicePřihlášeni jsou
14.4OB-KTStředočeský žebříček- Mistrovství na KTKonojedyPřihlášeni jsou
21.4OB-sprintStředočeský žebříčekStředočeský žebříček - Mistrovství ve sprintuSlaný - HájePřihlášeni jsou
22.4OB-KTStředočeský žebříčekChyňavaPřihlášeni jsou
27.4-29.4OB-tréninkStředočeská žákovská akademieKamenice u Prahyjen pro DH12 a DH14
5.5.-6.5.OBŽebříček BHostomicePřihlášeni jsou
9.5-středaOB-tréninkSpolečný tréninkobora Hvězda (Praha)pořádá Jirka Vejražka
13.5OB-KLStředočeský žebříček-Mistrovství na klasické tratiKytín u Mníšku p.B.přihlášeni jsou
16.5-středaOBPražský Pohár ŽactvaHostivice
19.5OBMistrovství ČR-sprint
23.5-středaOBPražský Pohár ŽactvaHáje- Milíčovský háj
30.5-středaOBPražský Pohár ŽactvaTrojaPřihlášení
2.6OB-KTStředočeský žebříčekOndřejovpřihlášeni jsou
6.6-středaOBPražský Pohár ŽactvaRoztyly - Kunratický lespřihlášení
8.6-pátekOBDny KralupHostibejk, vyhlídkový altánPřihlášeni jsou
9.6-10.6OBŽebříček Bu Žihlepřihlášen
13.6-středaOBPražský Pohár ŽactvaProsekpřihlášeni jsou
17.6OB-KLJeštědská oblast, mistrovství na klasiceSrbská Kamenicepřihlášení
20.6-středaOB-štafetyPražský Pohár ŽactvaŽižkov
23.6-24.6OBMistrovství ČR na krátké tratiSSV od Brna (poblíž Kunštátu)přihlášeni
6.7.-8.7OB-prázdninyVeteran Cup"pod Orlickými horami"přihlášeni jsou
13.7-15.7OB-prázdninyHSH u Lipnice nad Sázavoupřihlášeni jsou
20.7-22.7OB-prázdninyGrand Prix SilesiaOpava
27.7.-29.7OB-prázdninyŠumperský divočákpřihlášeni jsou
3.8-5.8OB-prázdninyRumpálu Luhačovicpřihlášeni jsou
11.8.-12.8OB-prázdninyRumcajsovy míleValečovpřihlášeni jsou
24.8.-26.8OB-prázdninyPěkné Prázdniny
31.8.-2.9OB-prázdninyVýchodky
31.8-2.9OB-oddílové soustředěníWest CupNejdekpřihlášeni jsou