Závody

DatumDruhNázevMístoORIS
19.1.2019PZL - pořádámeVeltruský parkVeltrusyhlásit se přes trenéry
7.2.2019Hospoda U Kohouta. 18:30Výroční pokec
10.3OB-sprintHostivické sprintováníPřihlášeni jsou
11.3 (pondělí)OB - pořádámeSpolečný trénink
16.3OBJarní skályKostPřihlášeni jsou
23.3Filmový festivalExpediční kameraMěstské muzeum
24.3OB-KLStředočeský žebříčekTravčicePřihlášeni jsou
30.3OB-nocStředočeský žebříčekLibovicehPřihlášeni jsouttps://oris.orientacnisporty.cz/PrehledPrihlasenych?id=4959&club=65
31.3OB-KTStředočeský žebříčekKvílicePřihlášeni jsou
30.3MTBOPražská MTBO ligaodpoledne před nočním závodemodpoledne před nočním
6.4OB-sprintStředočeský žebříček-oblastní mistrovstvíPraha Vršovice/VinohradyPřihlášeni jsou
7.4OB-KTStředočeský žebříčekTýnec nad SázavouPřihlášeni jsou :
13.4OB-štafetyStředočeský žebříček-oblastní mistrovstvíKošátkyPřihlášeni jsou
19.4-21.4OB-vícedenníPražské VelikonoceKozly (u České Lípy)1.termín do 3.3.2019
28.4OB-KLStředočeský žebříčekChyňavaPřihlášeni jsou :
1.5OB-sprintStředočeský žebříčekČelákovicePřihlášeni jsou :
3.5 až 5.5OB-soustředěníOB akademie-žáciKamenice
8.5OB-KTStředočeský žebříček-oblastní mistrovstvíPřihlášeni jsou :
15.5OB-PPŽ1.závod Pražského poháru žactva
22.5OB-PPŽ2.závod Pražského poháru žactvaPraha-Troja
25.5OB-KLStředočeský žebříček-oblastní mistrovstvíTřemblatPřihlášeni jsou:
29.5OB-PPŽ3.závod Pražského poháru žactva
1.6-2.6OB-BŽebříček Čechy Z (+žebříček A)Skalka u DoksPřihlášeni jsou :
5.6OB-PPŽ4.závod Pražského poháru žactvaProsek
7.6OB-pořádámeDny Kralup
9.6OB-KTStředočeský žebříček
12.6OB-PPŽ5.závod Pražského poháru žactvaPraha Balabenka
15.6-16.6OB-BŽebříček Čechy ZMariánské Lázně
19.6OB-štafetyKlacky open
22.6-23.6OB-MČRMČR na KTu TrutovaPřihlášeni jsou :
12.-14.7OB-vícedenníHSHSvratouch
11.7-13.7OB-vícedenníPrimiero week Primiero San Martino di CastrozzaLevnější přihlášky do 31.1.
Přihlášeni jsou
19.7-21.7OB-vícedenníGP SilesiaPřihlášeni jsou :
24.7-28.7OB-vícedenníBohemiaNový BorPřihlášeni jsou :
2.-4.8OB-vícedenníMagnus Cup
7.8-11.8OB-vícedenníO AdventureŠpindlerův MlýnPřihlášeni jsou :
16.8-18.8OB-vícedenníRumcajsovy mílePařez Přihlášeni jsou :
23.-25.8OB-vícedenníPP
30.8-1.9OB-vícedenníWest Cup-oddílové soustředěníPřihlášeni jsou: